OZNAMY

srdečne Vás pozývame do našej materskej školy na spoločné vyrezávanie tekvíc. Príďte si užiť príjemné popoludnie spolu so svojimi deťmi, kde vytvoríme zaujímavé a kreatívne výtvory.

Včera počas poobedia sme zažili krásnu besiedku pri príležitosti - Mesiac úcty k starším, kde sme sa všetci spoločne zabavili a strávili príjemné chvíle. Chceli by sme sa srdečne poďakovať za pripravené občerstvenie, ktoré prispelo k svelej atmosfére. Veľmi si to vážime. Rovnako ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do tvorivých dielní, kde ste...

aj tento školský rok si v našej materskej škole pripomíname Svetový deň umývania rúk ktorý sa oslavuje 15. októbra. Tento deň nám pripomína, aké dôležité je pravidelné a dôkladné umývanie rúk pre naše zdravie. Správna hygiena rúk pomáha predchádzať k šíreniu baktérií a vírusov a ochraňuje naše zdravie, i zdravie našich blízkych.

s radosťou Vám oznamujeme výsledky súťaže o najkrajšie vyzdobené jabĺčko. Všetky Vaše výtvory boli úžasné a plné kreativity, a preto bolo rozhodovanie naozaj náročné. Po dlhom premýšľaní, sme sa rozhodli nechať konečné slovo deťom - práve ony vybrali víťaza podľa svojich vlastných preferencií.

srdečne Vás pozývame na našu slávnostnú besiedku k téme Úcta k starším, ktorá sa uskutoční dňa 16.10.2024 (streda) o 15:30hod. v budove našej materskej školy.

radi by sme Vám oznámili súťaž o najkrajšie vyzdobené jablko, ktorú organizujeme pre Vašich malých umelcov! Spoločne s Vašimi deťmi sa môžete zapojiť do tvorenia originálnych dekorácií k príležitosti ,,Deň jablka´ ´´. Kreativite sa medze nekladú!

Dňa 01.09.2024 materská škola Rybné námestie 1/1, 010 01 Žilina bude mať oficiálny názov: Elokované pracovisko Rybné námestie 1/1 Žilina pri ZŠ s MŠ sv. Gorazda 1, 010 08 Žilina